Про компанію

Мережа АЗК "MARSHAL" на сьогодні – це одне із стабільних, конкурентоспроможних та динамічних підприємств України.

Компанія MARSHAL працює на ринку паливно-мастильних матеріалів України з 1994 року.

За 29 років торгова марка "MARSHAL" поєднала близько 80 (?)сучасних автозаправних станцій з повним сервісом. І з кожним роком мережа АЗК зростає у місцях, зручних для клієнтів.
Marshal – це сучасний дизайн та обладнання АЗК, культура та якість обслуговування, забезпечення найвищого рівня якості нафтопродуктів, що реалізуються.

Філософія MARSHAL будується на принципах, які ми разом втілюємо протягом десятиліть:

Якісне пальне можна продавати за розумними цінами. Саме тому мережа АЗС MARSHAL пропонує привабливі ціни без шкоди для якості та з користю для вашого авто, що дозволяє нашим клієнтам економити кошти, при цьому даруючи впевненість у майбутньому.

Першокласний сервіс для всієї родини — головна мета MARSHAL. Ми створюємо комфортні умови для всієї родини. Наш персонал завжди гостинний та доброзичливий, готовий надати допомогу та відповісти на будь-які запитання. Окрім цього, усі АЗС мережі Pets Friendly, тому будемо раді бачити вас с вашими домашніми улюбленцями.

Надійність та комфорт для кожного гостя — основа для довіри між MARSHAL та нашими клієнтами. Наші заправки обладнані усім необхідним, а надійний контроль дозволяє дотримуватись найвищих стандартів якості. Ми розуміємо, що подорож автомобілем може втомлювати, тому створюємо затишні умови для кожного гостя.

MARSHAL рівняється на кращі європейські та світові стандарти. Ми пропонуємо продукцію від надійних виробників з країн ЄС, гарантуючи, що ви отримаєте пальне найвищої якості. Саме для цього у нашій мережі діє 3 нафтобаз і 6 лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Чи ви вирушаєте в далеку подорож або просто завітали на мить, ми раді бачити вас на заправних станціях MARSHAL. Відкрийте для себе європейську якість продукції, бездоганний сервіс та розумні ціни, які роблять MARSHAL кращим вибором для українських водіїв.